Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2012-11-07 06:40:23 7390

.-))

- mi is hasonlóan vagyunk az állatainkkal, bár más ezt furcsállóan nézi :-)

Szuli még imádja a szemcseppes fiolát ellopni, és a cérna gomgolyagot is:-)

A kutyánk csak labda függő, a gumicsirke csak dísznek van , viszont a rongyokkal jól eljátszik.

Gondolom sokan nem is tudják mire vélni hogy az amúgy rendezett udvaron egy fél fürdőköpeny van hol itt hol ott :-))

De hát .................. mindenki azt gondol amit akar (még) !!!!!

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-11-06 21:16:39 7389

Köszi a választ! :-)

ördög Moncsicsi?

nem is láttam ilyet, pedig én sem vagyok mai csirke. :-) egerek nem jöhetnek szóba, macskák nem játszanak ilyesmivel, kiskutyának meg valami extra kéne. tavaly rénszarvast kapott, Fressnapf-ból, imádja. :-)

már karácsonyban gondolkodtam. :-)

 

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2012-11-06 19:57:31 7388

Szia Panni !

 

Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.

Neki sikerült :-)  Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)

De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!