|
|
|
|
 |
exiefo
2012-11-07 06:40:23
|
7390
|
.-))
- mi is hasonlóan vagyunk az állatainkkal, bár más ezt furcsállóan nézi :-)
Szuli még imádja a szemcseppes fiolát ellopni, és a cérna gomgolyagot is:-)
A kutyánk csak labda függő, a gumicsirke csak dísznek van , viszont a rongyokkal jól eljátszik.
Gondolom sokan nem is tudják mire vélni hogy az amúgy rendezett udvaron egy fél fürdőköpeny van hol itt hol ott :-))
De hát .................. mindenki azt gondol amit akar (még) !!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-11-06 21:16:39
|
7389
|
Köszi a választ! :-)
ördög Moncsicsi?
nem is láttam ilyet, pedig én sem vagyok mai csirke. :-) egerek nem jöhetnek szóba, macskák nem játszanak ilyesmivel, kiskutyának meg valami extra kéne. tavaly rénszarvast kapott, Fressnapf-ból, imádja. :-)
már karácsonyban gondolkodtam. :-)
|
|
Előzmény:
 |
exiefo
2012-11-06 19:57:31
|
7388
|
Szia Panni !
Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.
Neki sikerült :-) Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)
De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|