Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2012-11-06 21:16:39 7389

Köszi a választ! :-)

ördög Moncsicsi?

nem is láttam ilyet, pedig én sem vagyok mai csirke. :-) egerek nem jöhetnek szóba, macskák nem játszanak ilyesmivel, kiskutyának meg valami extra kéne. tavaly rénszarvast kapott, Fressnapf-ból, imádja. :-)

már karácsonyban gondolkodtam. :-)

 

A hozzászólás:
exiefo Creative Commons License 2012-11-06 19:57:31 7388

Szia Panni !

 

Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.

Neki sikerült :-)  Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)

De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-))

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2012-11-06 18:21:35 7387

Szép estét!

 

Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)

Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)

Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!