|
|
|
|
 |
PanniF1
2012-11-06 21:16:39
|
7389
|
Köszi a választ! :-)
ördög Moncsicsi?
nem is láttam ilyet, pedig én sem vagyok mai csirke. :-) egerek nem jöhetnek szóba, macskák nem játszanak ilyesmivel, kiskutyának meg valami extra kéne. tavaly rénszarvast kapott, Fressnapf-ból, imádja. :-)
már karácsonyban gondolkodtam. :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
exiefo
2012-11-06 19:57:31
|
7388
|
Szia Panni !
Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.
Neki sikerült :-) Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)
De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-)) |
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2012-11-06 18:21:35
|
7387
|
Szép estét!
Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)
Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)
Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|