Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2012-11-06 19:57:31 7388

Szia Panni !

 

Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.

Neki sikerült :-)  Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)

De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-))

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-11-06 18:21:35 7387

Szép estét!

 

Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)

Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)

Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-(

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2012-11-06 12:58:54 7386

Szépek !

 

Nálunk meg csak a lustálkodás megy egész nap :-)

Itt hangosan horkol:-)

 

Ám  este 8-kor elkezd ugrálni és hosszútávon futkosni, majd hozza az ágyba az egerét hogy dobáljuk neki :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!