|
|
|
|
 |
exiefo
2012-11-06 19:57:31
|
7388
|
Szia Panni !
Ez a piros egy ördög moncsicsi , volt egy fekete is ugyanilyen de azt Őurasága eljátszotta.
Neki sikerült :-) Még a gyerekeim játéka volt anno a múltszázadban:-)
De nagyon szereti a mindenhol kapható egérkéket is, van belőlük jó pár darab minden helyiségben. Hozza viszi, dobálja stb...:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-11-06 18:21:35
|
7387
|
Szép estét!
Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)
Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)
Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-( |
|
Előzmény:
 |
exiefo
2012-11-06 12:58:54
|
7386
|
Szépek !
Nálunk meg csak a lustálkodás megy egész nap :-)
Itt hangosan horkol:-)
Ám este 8-kor elkezd ugrálni és hosszútávon futkosni, majd hozza az ágyba az egerét hogy dobáljuk neki :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|