|
|
|
|
 |
kingA
2012-11-12 16:13:42
|
33160
|
A hajnali nyávogás lehet hogy "wc-re akarok meniiiii"-t jelent. Vagy éhes. Vagy csak unatkozik. Ha ez az utolsó az igaz, akkor repülhet a plüssállat. Egyébként meg engedd ki.
A nevét nem kell tanítani.
Klikkerrel nem biztos hogy tanítható. De ha esetleg igen, akkor se várj olyan lelkesedést és lendületet, mint a kutyáktól. A macska egész más rendszerben gondolkodik. Tud egy csomó dolgot, de nem igazán parancsszóra csinálja, hanem majd ha úri kedve úgy hozza... :-)
Játék: nálunk a megunhatatlan favorit a zsinór. Húzogatni kell és kergeti a végét. De ha gombócot kötünk rá, úgy már nem érdekli. |
|
A hozzászólás:
 |
Aquata
2012-11-06 16:24:35
|
33155
|
Köszönöm a sok választ! A neve Cinka (létező engedélyezett női név :D). Most a 3. Éjszaka már nem nyávogott, csak mászkált, de én is bevetettem a plüss állatot, amikor iszonyat hangosan, szinte sikítozott :D...
Igen, szerintem nemsokára egyáltalán nem fog érdekelni, hogy mennyire sötétedik be a szőre. Képet rakok fel, amint rájövök, hogyan kell (elkélne a segítség :))
Ti sétáltatjátok egyébként a cicáitokat? Én most rendeltem neki hámot, mert sok helyen olvastam, hogy erre is megtaníthatóak. Csak benti cica, de nem árthat neki egy kis kinti mozgás :).
Voltunk dokinál is, megkapta az első kombit, szeme füle légzése szíve hálistennek rendben.
Még annyi, hogy mennyiben különbözik a thai, sziámi, és orientális viselkedése, jelleme? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|