Keresés

Részletes keresés

PanniF1 Creative Commons License 2012-11-06 18:21:35 7387

Szép estét!

 

Tehát nem véletlen a kisördög játék... ? :-)

Hol vetted? A mi kiskutyánknak is jó lenne egy ilyen. :-)

Macskáink nem játszanak ilyesmivel. :-(

A hozzászólás:
exiefo Creative Commons License 2012-11-06 12:58:54 7386

Szépek !

 

Nálunk meg csak a lustálkodás megy egész nap :-)

Itt hangosan horkol:-)

 

Ám  este 8-kor elkezd ugrálni és hosszútávon futkosni, majd hozza az ágyba az egerét hogy dobáljuk neki :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-11-05 17:38:29 7383

Tegnap a zselickisfaludi Ropolyi Vadászháznál jártunk. A háznál éppen senki nem volt, helyette egy bűbájos és (egymással is) hihetetlenül barátságos állatsereglet vendégszeretetét élveztük. Egy német juhász egy Golden Retriever, egy kecskemama és –gida egy póni és három egyforma kéthónapos cicnyák kereste a kegyeinket (azért természetesen nem minden érdek nélkül...). Egy igazi állat-paradicsom - jó ilyesmit látni.

 

    

 

    

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!