Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-06 08:19:34 8386

Pont ezért kérdeztem az obi típusát.. mert a Csurgó Laci naponta több objektívet szerel, mint a pécsiek egy év alatt. Kicsit nagyobb a szakmai tapasztalata és a rutinja. És ezek mellett még árban is olcsóbb. Persze 10ezres javításnál a 20ezres pesti utazás már nem buli... de akkor is bevállalnám ha egy 100-200-300ezeres lencséről lenne szó.  

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-11-06 06:09:29 8384

Egyre inkább úgy vélem, hogy Bp-en kellene leadnom megnézetni az obit :(

Csurgó Lacira még nem hallottam panaszt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!