|
|
|
|
 |
M3 HellRot
2012-12-10 12:57:49
|
785
|
2.2 és 2.4 x 2.6m-esek az ablakok, három méter a belmagasság.
A lámpák a Kayla Sun-tól vannak DayWhite (4000K), 60LED-es GU10 foglalattal. Ezek még békebeli, nem SMD led-esek. Nincs is velük semmi gondom, nem vibrálnak és nem mennek tönkre. Három év alatt egy romlott el (100db - ból), annak is a foglalata lett kontaktos ha megmozgatom megy egy darabig. |
|
A hozzászólás:
 |
quint
2012-11-05 22:00:48
|
781
|
Akkor jól benéztem a méreteket (is). Cseppet megtévesztettek az ablakok, nem lehetnek túl picik :)
Érdekes, hogy nálad a 18x3W így bevilágítja a teret. Milyen típusúak?
Nálam a konyhában (3x4,5) 11 db MR16-os 3W-os van, a pultokat jó közelítéssel megvilágítják, azon kívül félhomály van a konyhában, ha a mennyezeti világítást nem kapcsoljuk fel. |
|
Előzmény:
 |
M3 HellRot
2012-11-03 19:42:56
|
780
|
4x4 méter felett van kicsivel a tér, de pont fordítva van a 18x3W led beragyogja a helyiséget, a központi 20W energiatakarékos gömb meg a hangulatvilágítás (mivel többre nem elég) ;)
Most nem mondjátok komolyan, hogy magánházba fénycsövet tennétek vagy terveznétek?? Minek oda, (ha tényleg) olyan jó fény? Vagy mindenki otthon folytatja az érsebész vagy molekuláris biológia magánpraxisát? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|