Keresés

Részletes keresés

M3 HellRot Creative Commons License 2012-12-10 12:57:49 785

2.2 és 2.4 x 2.6m-esek az ablakok, három méter a belmagasság.

 

A lámpák a Kayla Sun-tól vannak DayWhite  (4000K), 60LED-es GU10 foglalattal. Ezek még békebeli, nem SMD led-esek. Nincs is velük semmi gondom, nem vibrálnak és nem mennek tönkre. Három év alatt egy romlott el (100db - ból), annak is a foglalata lett kontaktos ha megmozgatom megy egy darabig.

A hozzászólás:
quint Creative Commons License 2012-11-05 22:00:48 781

Akkor jól benéztem a méreteket (is). Cseppet megtévesztettek az ablakok, nem lehetnek túl picik :)

Érdekes, hogy nálad a 18x3W így bevilágítja a teret. Milyen típusúak?

Nálam a konyhában (3x4,5) 11 db MR16-os 3W-os van, a pultokat jó közelítéssel megvilágítják, azon kívül félhomály van a konyhában, ha a mennyezeti világítást nem kapcsoljuk fel.

Előzmény:
M3 HellRot Creative Commons License 2012-11-03 19:42:56 780

4x4 méter felett van kicsivel a tér, de pont fordítva van a 18x3W led beragyogja a helyiséget, a központi 20W energiatakarékos gömb meg a hangulatvilágítás (mivel többre nem elég) ;)

 

Most nem mondjátok komolyan, hogy magánházba fénycsövet tennétek vagy terveznétek?? Minek oda, (ha tényleg) olyan jó fény? Vagy mindenki otthon folytatja az érsebész vagy molekuláris biológia magánpraxisát? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!