Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-05 21:35:37 8379

Mennyire boldog lennék ha 1.5 hónapig állna a vázam a szerelőnél- úgy hogy hozzá sem nyúlnak :-(

 

Az egyik ismerősem a Király utcai úrhoz most vitte be a tamagocsiját javításra. A hiba amit nekem említett szerintem alaplap cserét igényel. A gép 3 éves, és az új ára 3x.000 Ft volt. Előzetesen nem kapott várható árajánlatot sem- ami azért szvsz meredek. Kíváncsi leszek annak mi lesz a vége.

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2012-11-05 21:20:12 8376

Az én egyik ismerősöm is nagyon megjárta az Alkotmány utcában. D300 zárcsere, egy-másfél hónap ígérgetés és előlegkérés után végül nem készült el... Ezek után előleg nyögvenyelősen visszaadásra került, majd Csurgó Laci (a korábban a Horváth Laci által megadott ár töredékéért) megcsinálta - és azóta is jól működik a szerkezet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!