Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-05 21:31:14 8378

Arra nem emlékeztem hogy kinek meséltem eddig :-)  

 

Szerintem az alapprobléma az, hogy ha lenne is egy Kalocsay- Csurgo szintű szerelő pécsett, az nem tudna megélni, mert nem lenne annyi munkája. Olyan ez, mint a használtpiac... minden Bp-re összpontosul.

Előzmény:
Mano254 Creative Commons License 2012-11-05 21:28:20 8377

Említetted már a történetet, és a két tapasztalat nem is zárja ki egymást. Az összevetést csak a felsőmalom utcai színvonal belövése érdekében tettem, hogy megelőzzek a kérdező részéről egy újabb csalódást. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!