|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-11-06 09:23:27
|
7385
|
Ne is mondd, mert megesz az irígység! :))))))))
Inkább kapd le őket egyenként. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-11-05 21:10:28
|
7384
|
Ilyet látnál nálunk is, négy saját és három, napközben nálunk alvó szomszéd cica. Sajnos nem tudom őket "egy csapatba rendezni", hogy egybe lefotózzam őket. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-11-05 17:38:29
|
7383
|
Tegnap a zselickisfaludi Ropolyi Vadászháznál jártunk. A háznál éppen senki nem volt, helyette egy bűbájos és (egymással is) hihetetlenül barátságos állatsereglet vendégszeretetét élveztük. Egy német juhász egy Golden Retriever, egy kecskemama és –gida egy póni és három egyforma kéthónapos cicnyák kereste a kegyeinket (azért természetesen nem minden érdek nélkül...). Egy igazi állat-paradicsom - jó ilyesmit látni.



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|