Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-11-06 09:23:27 7385

Ne is mondd, mert megesz az irígység!   :))))))))

Inkább kapd le őket egyenként.  ;) 

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-11-05 21:10:28 7384

Ilyet látnál nálunk is, négy saját és három, napközben nálunk alvó szomszéd cica. Sajnos nem tudom őket "egy csapatba rendezni", hogy egybe lefotózzam őket.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-11-05 17:38:29 7383

Tegnap a zselickisfaludi Ropolyi Vadászháznál jártunk. A háznál éppen senki nem volt, helyette egy bűbájos és (egymással is) hihetetlenül barátságos állatsereglet vendégszeretetét élveztük. Egy német juhász egy Golden Retriever, egy kecskemama és –gida egy póni és három egyforma kéthónapos cicnyák kereste a kegyeinket (azért természetesen nem minden érdek nélkül...). Egy igazi állat-paradicsom - jó ilyesmit látni.

 

    

 

    

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!