|
|
|
|
 |
balabmw
2012-11-05 19:35:41
|
33153
|
Ez igaz lehet. A mi lakásunk nem nevezhető melegnek és Nyafi eléggé barnul,amit én nagyon élvezek. :)
Unalmas dolog a tanulás:

|
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2012-11-05 18:58:06
|
33150
|
Hallottam olyat, hogy a hőmérséklettől. Hűvösebb környezetben jobban besötétedik az évek során. De nem tudom, hogy ez igaz-e. |
|
Előzmény:
 |
Aquata
2012-11-05 14:25:05
|
33148
|
| Köszönöm! De mitől függ, hogy mennyire lesz sőtét? Tanítást illetően pedig klikkerrel fogom tanítani :)! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|