Keresés

Részletes keresés

balabmw Creative Commons License 2012-11-05 19:35:41 33153

Ez igaz lehet. A mi lakásunk nem nevezhető melegnek és Nyafi eléggé barnul,amit én nagyon élvezek. :)

 

Unalmas dolog a tanulás:

 

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2012-11-05 18:58:06 33150

Hallottam olyat, hogy a hőmérséklettől. Hűvösebb környezetben jobban besötétedik az évek során. De nem tudom, hogy ez igaz-e.

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2012-11-05 14:25:05 33148
Köszönöm! De mitől függ, hogy mennyire lesz sőtét? Tanítást illetően pedig klikkerrel fogom tanítani :)!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!