|
|
|
|
 |
exiefo
2012-11-06 12:58:54
|
7386
|
Szépek !
Nálunk meg csak a lustálkodás megy egész nap :-)
Itt hangosan horkol:-)
Ám este 8-kor elkezd ugrálni és hosszútávon futkosni, majd hozza az ágyba az egerét hogy dobáljuk neki :-) |
|
 |
_nyunyuka
2012-11-05 21:10:28
|
7384
|
Ilyet látnál nálunk is, négy saját és három, napközben nálunk alvó szomszéd cica. Sajnos nem tudom őket "egy csapatba rendezni", hogy egybe lefotózzam őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-11-05 17:38:29
|
7383
|
Tegnap a zselickisfaludi Ropolyi Vadászháznál jártunk. A háznál éppen senki nem volt, helyette egy bűbájos és (egymással is) hihetetlenül barátságos állatsereglet vendégszeretetét élveztük. Egy német juhász egy Golden Retriever, egy kecskemama és –gida egy póni és három egyforma kéthónapos cicnyák kereste a kegyeinket (azért természetesen nem minden érdek nélkül...). Egy igazi állat-paradicsom - jó ilyesmit látni.



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|