|
|
|
|
 |
ancus75
2012-11-05 18:41:01
|
19403
|
Szerintem ez is változó.Luxi 1 éves szülinapjára kapta "ajándékba" a műtétet.Addig semmi probléma nem volt vele.Az utolsó héten is csak annyi,h este lefekvéskor a szokásos dagasztást kísérte egy fura mozdulat.Megfogta a karomat,mint párzáskor a nőstény nyakát.2-3 alkalommal.Aztán ez is megszünt. |
|
 |
Octi19
2012-11-05 15:21:11
|
19402
|
Na, jó! De 6 hónapnál akkor sem hamarabb. |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-11-05 14:48:24
|
19401
|
Háát igen, 7 hónap!
Akkor viszont penge élen táncolsz, mert ha elkezd jelölni, onnantól vége! Az ivartalanítással sem biztos hogy a probléma megoldódhat! |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2012-11-05 13:29:17
|
19400
|
Itt volt téma az ivartalanítás: http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=112758237&t=9102850
Én egy kandurral várnék legalább 7 hónapos koráig, hogy szépen kifejlődjenek a nemi jellegzetességei.
A márkás tápokban (nem a TV-ben látható márkákra gondolok!) van olyan összetétel ami a hugyutak rendbentartásáért felel, a sterilizált tápok inkább az elhízást elkerülendően kevesebb energiatartalúak.
Javaslom a RoyalCanin száraztápjait, az első időkben egy a kitten változatot azután a sima indor, vagy ha hízékony akkor a steril tápot. Jutalomfalatnak alutasakos eledelt használj.
(és mindenképpen egy lézer pointer, azzal nagyon jól lehet mókázni és az elhízást is el lehet kerülni vele) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|