Keresés

Részletes keresés

ancus75 Creative Commons License 2012-11-05 18:41:01 19403

Szerintem ez is változó.Luxi 1 éves szülinapjára kapta "ajándékba" a műtétet.Addig semmi probléma nem volt vele.Az utolsó héten is csak annyi,h este lefekvéskor a szokásos dagasztást kísérte egy fura mozdulat.Megfogta a karomat,mint párzáskor a nőstény nyakát.2-3 alkalommal.Aztán ez is megszünt.

Octi19 Creative Commons License 2012-11-05 15:21:11 19402

Na, jó! De 6 hónapnál akkor sem hamarabb.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-11-05 14:48:24 19401

Háát igen, 7 hónap!

Akkor viszont penge élen táncolsz, mert ha elkezd jelölni, onnantól vége! Az ivartalanítással sem biztos hogy a probléma megoldódhat!

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2012-11-05 13:29:17 19400

Itt volt téma az ivartalanítás: http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=112758237&t=9102850

Én egy kandurral várnék legalább 7 hónapos koráig, hogy szépen kifejlődjenek a nemi jellegzetességei.

A márkás tápokban (nem a TV-ben látható márkákra gondolok!) van olyan összetétel ami a hugyutak rendbentartásáért felel, a sterilizált tápok inkább az elhízást elkerülendően kevesebb energiatartalúak.

Javaslom a RoyalCanin száraztápjait, az első időkben egy a kitten változatot azután a sima indor, vagy ha hízékony akkor a steril tápot. Jutalomfalatnak alutasakos eledelt használj.

(és mindenképpen egy lézer pointer, azzal nagyon jól lehet mókázni és az elhízást is el lehet kerülni vele)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!