Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-05 13:56:53 8373

Ha ez a 24-70-es Nikon akkor Csurgó Laci lesz a te embered. Délelőtt viszed, délutánra kész. Típushiba...

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-11-05 10:49:41 8372

Egy próbát megér. Vmelyik nap elmegyek arrafelé.

Nem tudom az alsó végállásba tekerni a zoomgyűrűt. 4-5mm-el felette megáll. Működésben nincs vele semmi gond, csak így rövidebb egy kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!