|
|
|
|
 |
malevill
2013-05-22 16:33:14
|
546
|
Tény hogy betegek vagytok,ezért létre hozni egy topikot?Sajnállak benneteket hogy ez okoz nektek örömöt. |
|
 |
farkasfalka
2012-11-10 20:21:13
|
541
|
Mi történt! Valaki tapsolt? :) |
|
A hozzászólás:
 |
farkasfalka
2012-11-03 14:16:06
|
540
|
Szerintem eltévedtél!
Itt a nyavajás macskákat utáljuk, nem a kutyákat!Nyalogasd a blogodat inkább! |
|
Előzmény:
 |
Nyaumy
2011-08-12 19:47:12
|
538
|
Te meg kínai vagy,ivan?Mi lenne,ha csinálnánk egy olyan napot,hogy minden embernek meg kell enni aznap két kutyát legalább?Jó ötlet nem? :PP Napápá nem fontos az én véleményemmel foglalkozni :)) Catz forever! Nyaumy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|