Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-02 20:10:57 8350

Én is jobbulást kívánok!

 

(javasolnám Harkányt, ha nem most csalódtam volna bennük :-(  )

Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2012-11-02 19:56:08 8345

Nem nagyon járok mostanában a terepen, mert kikészült a bal lábam, így keveset tudok a kinti történésekből. Múlt hónapban is csak ötször-hatszor voltam kint. Talán a hónap közepe felé már jobb lesz.

 

:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!