Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-02 16:11:31 8334

Ja és bekapcsolás huszonpár másodperc. 

PSCS5 indulás 3 sec

LR 4.1 realtime-ban reagál a csúszkákra, vágásra

 

Ennél csak többet lehet költeni- kevesebbet meg nem érdemes :-)

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-11-02 16:09:50 8333

Mennyi pénzből?

Alaplap: 20e alatt már van használható - sőt

Proci : 3. generációs i3 (pl 3220-as) 30ezer

RAM : 8 Gb 1330-as kb 10ezer

SSD: Kingstone 120 Gb V200+-os már kellően gyors

Vinyo: 500 Gb WD (itt színenként változnak az árak) kb 20ezer

Videokártya: 20ezer körül már van használható, ami tudja a fullHd felbontást és a 3D képkezelést jó sebességgel (HD3000 a prociban van külön)

Ha a ház és a táp megmaradhat (450W elég a szetthez) akkor ez 120-140ezer között kihozható. 

A fent említett i3 bizonyos dolgokban jobb mint a 2. generációs i5 procik egy része. 

 

A win7 64bit simán kezeli a 8Gb ramot... az élményindex 1-7.9 közötti osztályozásban 7.0 feletti eredményeket ad a fenti konfiggel. 

Proci:7.2

Ram: 7.2

SSD:7.8

VGA: 7 körül... az olcsóbb típusokkal

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!