|
|
|
|
 |
veggie83
2012-10-31 21:20:10
|
2466
|
Értem. :) Szerintem kék tarka pár is jó lenne neki, úgy lehetnének tarka utódok.
Sajnálom, hogy még mindig nem sikerült párt találni a kék tarkáidnak. Ha hallok valakitől, hogy lenne eladó, majd szólok. |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2012-10-31 16:16:11
|
2465
|
Majd tavasszal kiderül az idei fiatalok milyen neműek lesznek. Akkor rakom össze a tenyészpárokat. A két kék tarkához szeretnék megfelelő párt. Ehez a kis vadashoz egy kék selymet lehetne rakni párnak. |
|
Előzmény:
 |
veggie83
2012-10-31 14:19:02
|
2463
|
Valóban elég sötét. :) de jó génjei vannak. Megtartod?
nagyon kis aranyos :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|