Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2012-10-31 21:20:10 2466

Értem. :) Szerintem kék tarka pár is jó lenne neki, úgy lehetnének tarka utódok.

Sajnálom, hogy még mindig nem sikerült párt találni a kék tarkáidnak. Ha hallok valakitől, hogy lenne eladó, majd szólok.

A hozzászólás:
NS68 Creative Commons License 2012-10-31 16:16:11 2465

Majd tavasszal kiderül az idei fiatalok milyen neműek lesznek. Akkor rakom össze a tenyészpárokat. A két kék tarkához szeretnék megfelelő párt. Ehez a kis vadashoz egy kék selymet lehetne rakni párnak.

Előzmény:
veggie83 Creative Commons License 2012-10-31 14:19:02 2463

Valóban elég sötét. :) de jó génjei vannak. Megtartod?

nagyon kis aranyos :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!