|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2012-10-30 18:12:20
|
2461
|
Kezd tollasodni a kicsi, ugy látszik vadas lesz. Hétvégén csinálok képet. |
|
Előzmény:
 |
veggie83
2012-10-28 18:46:26
|
2460
|
Elgondolkoztam kicsit ezen a narancs tarka kontyos x kék párosításon, és nagyon jónak tartom. :)
Nekik az utódjuk olyan génállományt kap a két szülőtől, ami a további színtenyésztésben nagyon hasznos. A kicsi tarka hordozó lesz, konty hordozó is, és még a kék is benne van.
Én kék-fehér tarka párral tenném össze első körben. (akármilyen színű is lesz ez a kicsi).
Így az ő utódaik lehetnek tarkák, kékek, kék-fehér tarkák, levendulák ...
De ha találnál a kicsinek egy ugyanilyen génállományú párt, aki szintén ilyen tarka, konty hordozó kék ősökkel, és őket tennéd párba, az maga lenne a tökéletesség. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|