Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2012-10-28 22:58:27 162

Bocsi, véletlenül a nyers képet tettem be. Ez lett a végleges:

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2012-10-28 22:51:18 161

Kösz. :)

Így utólag támadt az az érzésem, hogy nem ez volt számára a legkedvezőbb világítás.

Csináltam jelentősen másmilyet is (alább), de igazán csak most jöttem rá, hogy már a felvételkor jó lenne "látni", hogy mi áll majd az adott modellnek a legjobban...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!