Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-10-28 21:26:50 1606

Szia! Ha a pince nem bérház pincéje és száraz akkor mehet nyugodtan. Vizes pincében salétromos lesz a csempe és ledobálja magáról a mázat. A padlás mehet, ha nem ázik, semmi baja nem lesz a csempének, ha hidegben van. Nekem a kommersz bontott csempéim kint vannak a szabadban letakarva, némelyik 3 éve már és semmi bajuk. 

A hozzászólás:
Alapi42 Creative Commons License 2012-10-28 11:08:35 1605

 Sziasztok !

 

 Érdeklődnék, hogy a bontott kályhacsempe tárolására alkamas e a pince ?

 Korábban azt olvastam, hogy  fagymentes hely kell neki, így a padlás elvetve.

 (habár egy csontszáraz anyagnak miért ártana a fagy ? ) 

 A harmadik variáció a fűtött hely ! Ami perpillanat nincs.

 Ez lenne a második tél. Az elsőt kibekkelték a csempék a pincében !!

 Üdv

 A42

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!