|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-10-28 21:26:50
|
1606
|
Szia! Ha a pince nem bérház pincéje és száraz akkor mehet nyugodtan. Vizes pincében salétromos lesz a csempe és ledobálja magáról a mázat. A padlás mehet, ha nem ázik, semmi baja nem lesz a csempének, ha hidegben van. Nekem a kommersz bontott csempéim kint vannak a szabadban letakarva, némelyik 3 éve már és semmi bajuk. |
|
A hozzászólás:
 |
Alapi42
2012-10-28 11:08:35
|
1605
|
Sziasztok !
Érdeklődnék, hogy a bontott kályhacsempe tárolására alkamas e a pince ?
Korábban azt olvastam, hogy fagymentes hely kell neki, így a padlás elvetve.
(habár egy csontszáraz anyagnak miért ártana a fagy ? )
A harmadik variáció a fűtött hely ! Ami perpillanat nincs.
Ez lenne a második tél. Az elsőt kibekkelték a csempék a pincében !!
Üdv
A42 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|