Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lassu Viz Creative Commons License 2012-10-25 21:33:16 7046

Nézettséget hoz. Semmi más értelme nincs. Valószínűleg egy 0-ra leírt sok 10000 expós fillérekért vett géppel csinálták. Mindezek ellenére nagyon ellenzem az ilyen rombolást. Ha működik akkor használható és van értéke ha meg nem akkor újra kell hasznosítani mint nyersanyagot. Van aki autóval csinálja ugyanezt és van aki fényképezőgéppel. 

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2012-10-25 07:18:57 7044

Azért még mindig nem értem,hogy ettől miért érdekes egy ilyen "teszt".Hiszen egy porszem miatt már takarítjuk a gépet általában.Tehát semmi értelme hogy egy komolyabb hiba,pl. egy zár akadás után,még bármi is működjön a gépen... (??)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!