Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lassu Viz Creative Commons License 2012-10-25 21:28:11 7045

A lány szép :).

 

Dől a háttér és van rajta túl világos, kiégett részlet ami lábnál kifejezetten rossz helyen van. Nekem túl szűk a dof, de ez ízlés kérdése. A téma a lány és nem csak az arca, ezért szerintem nem baj, ha éles az egész alak. A háttér elég messze van ahhoz, hogy szűkebb rekesszel is életlen maradjon. Szerintem.

Előzmény:
zolikaadri Creative Commons License 2012-10-24 20:21:42 7043

 

Vélemények? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!