Részletes keresés
Ez valami eszméletlen jó kép!
És a modell is csodás :)
Ez pl. 50mm-essel készült (1,5-ös crop vázzal).
Igaz, hogy f1,4-en, de az 1,8 is OK. :-)
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!