Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KeMatyi Creative Commons License 2012-10-25 09:47:16 156

Ez valami eszméletlen jó kép!

 

És a modell is csodás :)

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2012-09-12 23:23:42 149

Ez pl. 50mm-essel készült (1,5-ös crop vázzal).

Igaz, hogy f1,4-en, de az 1,8 is OK. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!