|
|
|
|
 |
vzoli78
2012-10-25 14:47:04
|
1603
|
Megtaláltam a kérdéses általam vaterán látott vasbeton kályhát a horror menüben, de miért került oda? Hőálló betonból nem lehet építeni pl? (nem értek hozzá, így nem tűnt maga a kép a kályháról horrorisztikusnak...) Amúgy olcsó alatt kb olyasmire gondoltam, hogy bontott cserépből, munkadíjjal együtt létezik- e 200 ezer alatt megépítve cserépkályha? Ha valakinek van saját cserepe,ajtajai, akkor munkadíjjal, samottal együtt létezik- e aki 150 ezer körül felrakja? |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2012-10-24 21:56:36
|
1602
|
Szia! A honlapomon a vasbeton cserépkályha a horror menüpontban szerepel. Van egy rakás bontott cskályhám.
www.kalyhaskristof.hu
Az olcsó az relatív fogalom. Mihez képest olcsó. Olcsón jót-ilyen nincs és "olcsó húsnak híg a leve"
A "nem drága" kifejezést szívesebben használom. Nézz szét az oldalamon, hátha találsz szépet.
Kristóf |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|