Keresés

Részletes keresés

vzoli78 Creative Commons License 2012-10-25 14:47:04 1603

Megtaláltam a kérdéses általam vaterán látott vasbeton kályhát a horror menüben, de miért került oda? Hőálló betonból nem lehet építeni pl? (nem értek hozzá, így nem tűnt maga a kép a kályháról horrorisztikusnak...) Amúgy olcsó alatt kb olyasmire gondoltam, hogy bontott cserépből, munkadíjjal együtt létezik- e 200 ezer alatt megépítve cserépkályha? Ha valakinek van saját cserepe,ajtajai, akkor munkadíjjal, samottal együtt létezik- e aki 150 ezer körül felrakja?

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-10-24 21:56:36 1602

Szia! A honlapomon a vasbeton cserépkályha a horror menüpontban szerepel. Van egy rakás bontott cskályhám.

 

www.kalyhaskristof.hu

 

Az olcsó az relatív fogalom. Mihez képest olcsó. Olcsón jót-ilyen nincs és "olcsó húsnak híg a leve"

 

A "nem drága" kifejezést szívesebben használom. Nézz szét az oldalamon, hátha találsz szépet.

 

Kristóf

Előzmény:
vzoli78 Creative Commons License 2012-10-24 11:51:03 1597

sziasztok! Tud valaki segíteni hogy a Vaterán ( http://epitkezes-otthon.vatera.hu/epitkezes_felujitas/epuletgepeszet_hutes_futes/cserepkalyha_kandallo/kalyha/nagy_cserepkalyha_keszen_vasbeton_1656022484.html) vasbeton elemekből épített látszat cserépkályha (tömegkályha inkább) vajon működhet-e, vagy átverés? Állítólag gazdaságos, hőálló és hőtartó, és 1 nap alatt kész, mivel előregyártott elemekből épül. ha valaki tud ilyesmiről, látott már, használt ilyet, légyszi írjatok! köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!