|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-24 17:27:53
|
2457
|
Hát köszi gyöngytyúkom majd akkor lesz ha leszakad az ég:)
|
|
A hozzászólás:
 |
hvgabriella
2012-10-24 17:24:55
|
2456
|
Talán mert a vadászház volt a környék egyetlen terülj asztalkája. Itt eszi az összes szomszédét, de a birtokomra nem jön mióta ivarérett gyöngyöseim vannak.
Sok szeretettel várunk a gyöngytyúkok topikban :D
A levese viszont tényleg jobb bármilyen más állatból készültnél :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-24 16:56:44
|
2455
|
"Tarts gyöngyöst"
Mondok én neked ezzel kapcsolatban egy cáfolást.
Nálunk a vadászháznál tavaly kb. 50 gyöngyös volt és lám ugyan úgy volt patkány is és vitte a fácánt ha arról volt szó.
A gyöngyös a levesén kívül semmire sem jó!!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|