Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-24 17:27:53 2457

Hát köszi gyöngytyúkom majd akkor lesz ha leszakad az ég:)

 

A hozzászólás:
hvgabriella Creative Commons License 2012-10-24 17:24:55 2456

Talán mert a vadászház volt a környék egyetlen terülj asztalkája. Itt eszi az összes szomszédét, de a birtokomra nem jön mióta ivarérett gyöngyöseim vannak.

Sok szeretettel várunk a gyöngytyúkok topikban :D

A levese viszont tényleg jobb bármilyen más állatból készültnél :)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-24 16:56:44 2455

"Tarts gyöngyöst"

 

Mondok én neked ezzel kapcsolatban egy cáfolást.

 

Nálunk a vadászháznál tavaly kb. 50 gyöngyös volt és lám ugyan úgy volt patkány is és vitte a fácánt ha arról volt szó. 

 

A gyöngyös a levesén kívül semmire sem jó!!!!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!