|
|
|
|
 |
hvgabriella
2012-10-24 16:53:32
|
2454
|
Látod! :)
Különben sem írtam, hogy nosza tégy bele egy pár tubit. Idén viszont van egy csúcs csibém, akit imádok, de a többiek nem, állandóan kicsípik a csőrét. Annyi csapatom van, hogy most épp egy láda a lakása, mert sehova se tudom tenni. No az ilyeneknek kell a ketrec, hogy a többiek közt legyen, de ne csíphessék, amíg le nem szállnak róla. Ja és mielőtt valaki rámpirítana ez egy törpe csirke :))
Amúgy meg nálunk gerle csak azért nincs, mert a párom nem szereti a ketreces tartást, és neki mindegy, hogy ez 5 vagy 10 négyzetméter.
Tehát "Madárka" köszönöm az észrevételed, de hogy ki mit lát bele azt hagyjuk meg a többieknek. :)
A patkány amúgy viszi a 3 hetes kacsát is, így cél, hogy megelőzzük a patkány beköltözését. Tarts gyöngyöst :))))) |
|
 |
Törölt nick
2012-10-24 16:40:07
|
2453
|
Na és ha egy laikus veszi meg aki úgy van vele húú ez olcsó jó lesz a madaramnak...akkor nem sokáig gyönyörködik majd benne.
1. a mérete valóban kicsi a madarak tollazata hamar oda van egy ekkora helyen.
2. azok a luk méretek nem hogy egy patkánynak de még egy macskának is szabad utat adnak a legdrágább étterembe...
Nálam az 1 cm lukszélességű kalitkából kiszedte a madarat a macska, ebből neki gyerekjáték lesz.
Nem tudom miért Veggie-nek írtam xD késő van na de érthető :D |
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2012-10-24 16:33:38
|
2452
|
Börzére valóban megfelelő, esetleg karanténnak is ideiglenesen. :) ez meg sem fordult a fejemben, én hosszú távra tervezek mindent.
Csak ebben a formában a hosszú távú használatát nem tartom biztonságosnak, kényelmesnek. |
|
Előzmény:
 |
hvgabriella
2012-10-24 16:23:27
|
2451
|
Szia!
Először is nem én árulom. :) aki árulja, annak az apukájáé volt.
Amúgy pedig én is csak azért vettem pár darabot belőle, mert díszbaromfi tartóként néha kell karantén. Jelzem még nem hoztam el, mert nem volt alkalmam, de a srác azt mondta, hogy szétszerelve van a padláson, ergo variálható is. Főleg szállításra tartom ideálisnak, hiszen többen járnak börzére. /szégyen, ahogy és amiből egyesek árulnak..../ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|