Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2012-10-24 15:40:46 2450

Ez a ketrec alkalmatlan gerlék tartására szerintem. Egyrészről a mérete miatt, rettentően kicsi (47x47x40) ...

Többet összenyitva, összekapcsolva sem merném kint beletenni a gerléket, mert túl nagynak látom a rácsok közötti távolságot. Ide könnyedén bebújik a patkány, nyest vagy ami csak akar, és megöli a madarakat. Nem biztonságos ilyen formában.

Maximum szobai tartásnál tudnám elképzelni, de 5-6 darabot össze kell nyitni hozzá, hogy meglegyen a 100x50x70 ajánlott minimális méret egy pár kacagó részére.

Nem akarom rontani a boltot Gabriella, ezek csak javaslatok, hátha át lehetne tervezni valahogyan ezeket a ketreceket. :)

A hozzászólás:
hvgabriella Creative Commons License 2012-10-24 14:36:17 2448

Szép napot mindenkinek!

Én is közvetítenék, hátha valaki hasznát venné.

Helyileg Csongrád

http://aprod.hu/hirdetes/galambketrec-IDyeQb.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!