Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-10-24 21:56:36 1602

Szia! A honlapomon a vasbeton cserépkályha a horror menüpontban szerepel. Van egy rakás bontott cskályhám.

 

www.kalyhaskristof.hu

 

Az olcsó az relatív fogalom. Mihez képest olcsó. Olcsón jót-ilyen nincs és "olcsó húsnak híg a leve"

 

A "nem drága" kifejezést szívesebben használom. Nézz szét az oldalamon, hátha találsz szépet.

 

Kristóf

misbelief Creative Commons License 2012-10-24 15:40:01 1599

Tűzállóság szerint négy csoportba oszthatóak a betonok: normálbeton (200 °C alatt), mérsékelten hőálló beton (200-500 °C), hőálló beton
(500-800 °C) és tűzálló beton (800 °C felett). Az ő leírása szerint normál betonról van szó. Az rosszabb esetben robbanást fog jelenteni.

A hozzászólás:
vzoli78 Creative Commons License 2012-10-24 11:51:03 1597

sziasztok! Tud valaki segíteni hogy a Vaterán ( http://epitkezes-otthon.vatera.hu/epitkezes_felujitas/epuletgepeszet_hutes_futes/cserepkalyha_kandallo/kalyha/nagy_cserepkalyha_keszen_vasbeton_1656022484.html) vasbeton elemekből épített látszat cserépkályha (tömegkályha inkább) vajon működhet-e, vagy átverés? Állítólag gazdaságos, hőálló és hőtartó, és 1 nap alatt kész, mivel előregyártott elemekből épül. ha valaki tud ilyesmiről, látott már, használt ilyet, légyszi írjatok! köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!