|
|
|
|
 |
sanyó86
2012-10-21 10:06:17
|
2421
|
Köszönöm szépen a választ!!! Most már tudom hogy miért volt ez! Köszönöm szépen kedves tenyésztőtárs!!
|
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2012-10-21 08:10:05
|
2420
|
Már értem.:)
Akkor a hímed valóban 100% hordozó, de szerintem a tojóban is van tarka, mert ahhoz hogy tarka kicsik keljenek, mindkét szülőtől kapni kell a tarkaságot okozó gént.
Az összes kicsi hordozó lesz, függetlenül attól, hogy tarkák-e kinézetre, vagy vadasok, szőkék ... :)
|
|
Előzmény:
 |
sanyó86
2012-10-20 22:52:33
|
2418
|
Az apja tarka volt ezért gondolom hogy tarka hordozó a hím is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|