Keresés

Részletes keresés

sanyó86 Creative Commons License 2012-10-21 10:06:17 2421

Köszönöm szépen a választ!!! Most már tudom hogy miért volt ez! Köszönöm szépen kedves tenyésztőtárs!!

 

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2012-10-21 08:10:05 2420

Már értem.:)

Akkor a hímed valóban 100% hordozó, de szerintem a tojóban is van tarka, mert ahhoz hogy tarka kicsik keljenek, mindkét szülőtől kapni kell a tarkaságot okozó gént.

 

Az összes kicsi hordozó lesz, függetlenül attól, hogy tarkák-e kinézetre, vagy vadasok, szőkék ... :)

 

Előzmény:
sanyó86 Creative Commons License 2012-10-20 22:52:33 2418

Az apja tarka volt ezért gondolom hogy tarka hordozó a hím is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!