|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2012-10-19 22:29:57
|
33139
|
A fürdetést nem tudom megoldani :-( |
|
A hozzászólás:
 |
Guldtop1
2012-10-19 14:29:21
|
33138
|
| Igen, Vörinek is volt, kis, fekete pörkök is voltak ott a bőrén, egy jó alapos, samponos sikálással eltünt neki. |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2012-10-19 10:15:35
|
33137
|
Help!
Fantomas farka a töve fölött kicsivel egy darabon szürkés, csapzott kinézetű és zsíros tapintású. Ez volna a kandúrfarok? Nem láttam, hogy nyalná vagy ilyesmi. Nemrég ivartalaníttatott 3 éves (?) kandúrról van szól.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|