Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-10-18 19:30:35 186

Vegyél egy rendszervakut is, beltérben is kell és külső helyszínen is derítéshez erős fényben, ha portrézol.

Előzmény:
andrassag Creative Commons License 2012-10-18 16:04:29 185

Hello!

 

Szeretnék elkezdeni DSLR-rel fotózni és egyelőre addig jutottam, hogy vettem egy 550D vázat és kiolvastam az internetet az objektívekkel kapcsolatban :). Szeretnék tőletek tanácsot kérni az első obim megvásárlásához (max. 100.000 Ft használtan)


Téma: utazások és családi, baráti összejövetelek fotózása lenne a fő cél, tehát épületek, táj néha kevés fényben (borús idő, szürkület) ill. beltérben maga a tér ill. portrék közelről. Egyelőre főleg kézből szeretnék fotózni.

Képek megjelenítése: HD TV, HD tablet, kinyomtatva max.A5 méret (szóval szerintem a 18MP-ből lehet vágni).

Ami nagyon fontos lenne, hogy már ezzel az első szettel meglegyen a DSLR élmény.
Először arra gondoltam, hogy veszek egy Canon 18-135-öst most már inkább hajlok egy Tamron 17-50 2.8 stabis felé.

 

Szóval mit gondoltok, mivel vágjak neki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!