Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Beiderman Creative Commons License 2012-10-17 21:08:51 7034

Na azér ám :D

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2012-10-17 18:16:26 7033

Felülbírálom az alant írt vélaményemet,(sokszor rákattintottam azóta a fotókra :) ) ....illetve inkább finomítom.Átgondolva,itt a cél nyilván ez is volt,hogy ilyenek legyenek a képek.És szeretnék én ennyire érteni a programokhoz,hogy ilyenné tegyem a képeimet.Hiszen nyilván a képek jó időben,jól,és  jó helyen lettek fotózva,és átdolgozás nélkül is megálnák a helyüket!Szóval inkább gratulálok! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!