|
|
|
|
 |
dare2wear
2012-10-17 22:19:57
|
33136
|
már rég nincs thai náluk és már amúgy is külföldön vannak |
|
A hozzászólás:
 |
Guldtop1
2012-10-17 18:17:09
|
33134
|
Sztem minden magyar sziámi tenyésztő Fifés (Felis Hungarica), mivel egész Európában ez a jellemző, ilyen szempontból nincs sok választási lehetőséged. Legalábbis a modern típusú sziámi tenyésztők. A thaiokról nem igazán tudok semmit. Nem tudom, Charming Blue tenyészt-e még, vagy Bambuszligetiéknél van-e még thai is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|