|
|
|
|
 |
szuszmok
2012-10-17 08:55:25
|
60
|
Vác mellett. |
|
A hozzászólás:
 |
Dulifuli
2012-10-17 08:45:05
|
59
|
Bocs, de mégis merre van ez a Rád? |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2012-10-16 15:13:47
|
58
|

Továbbított kérés: "Hahó kedves Mindenki, Páromék találtak egy kiskutyát Rádon, sajnos nem tudják megtartani. Új szerető gazdit keresünk neki. Szerintem lakásban is elfér, elég kicsike (valami tacskó-féle keverék). Segítsetek légyszi, hogy ne kelljen menhelyre adni!" fizikus@acws.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|