Keresés

Részletes keresés

DJ Szegecs Creative Commons License 2012-10-17 08:27:54 4184

Ha jól rémlik (nem 100%, mert régen olvastam), azok sima infra LED-ek, és a közeli témák, gyenge megvilágításban való fényképezésénél nyújtanak segítséget.

A hozzászólás:
vé_gyé Creative Commons License 2012-10-17 07:30:46 4183

Üdv

Ismeri valaki az objektiv felett elhelyezett szenzorok működését?

A leirás szeint a fáziskontraszos távolágállitásban van szerepük, azok segitségével gyorsabb az élesreállitás.

Probálam letakarva fényképezgetni, de semi lassulást nem vettém észre az élességállitásban.

Van valakinek bővebb infója ennek a müködöséröl?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!