|
|
|
|
 |
DJ Szegecs
2012-10-17 08:27:54
|
4184
|
Ha jól rémlik (nem 100%, mert régen olvastam), azok sima infra LED-ek, és a közeli témák, gyenge megvilágításban való fényképezésénél nyújtanak segítséget. |
|
A hozzászólás:
 |
vé_gyé
2012-10-17 07:30:46
|
4183
|
Üdv
Ismeri valaki az objektiv felett elhelyezett szenzorok működését?
A leirás szeint a fáziskontraszos távolágállitásban van szerepük, azok segitségével gyorsabb az élesreállitás.
Probálam letakarva fényképezgetni, de semi lassulást nem vettém észre az élességállitásban.
Van valakinek bővebb infója ennek a müködöséröl?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|