Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2012-10-17 08:45:05 59

Bocs, de mégis merre van ez a Rád?

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2012-10-16 15:13:47 58

 

Továbbított kérés:

"Hahó kedves Mindenki,

Páromék találtak egy kiskutyát Rádon, sajnos nem tudják megtartani. Új szerető gazdit keresünk neki. Szerintem lakásban is elfér, elég kicsike (valami tacskó-féle keverék). Segítsetek légyszi, hogy ne kelljen menhelyre adni!"
fizikus@acws.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!