|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2012-10-16 14:47:45
|
33125
|
Ez a negyedóra a parvora biztosan nem igaz. De az ellen meg a kombinált véd. |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2012-10-16 14:15:07
|
33124
|
Ennyire azért én nem aggódok: ha más macskát simogatok, akkor utána fertőtlenítem a kezem (mindig van nálam olyan kézre kenhető fertőtlenítő gél). Egyébként meg nekem tenyésztők azt mondták, hogy negyedóra-félóra után már amúgy is inaktívak lesznek a vírusok, vagyis nem viszünk át semmit. |
|
Előzmény:
 |
kingA
2012-10-16 11:01:22
|
33118
|
Tök egyetértek! Én idegen macskákat se simogatok, mert akkor hazaérés után el kellene égetnem a ruhákat és a cipőt, ami akkor rajtam volt... Na jó, túlzok, de tényleg nem szoktam más macskákat buzerálni, nehogy valami FIP-pel kifing@ssam itt a Strachit! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|