Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2012-10-16 14:47:45 33125

Ez a negyedóra a parvora biztosan nem igaz. De az ellen meg a kombinált véd.

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-10-16 14:15:07 33124

Ennyire azért én nem aggódok: ha más macskát simogatok, akkor utána fertőtlenítem a kezem (mindig van nálam olyan kézre kenhető fertőtlenítő gél). Egyébként meg nekem tenyésztők azt mondták, hogy negyedóra-félóra után már amúgy is inaktívak lesznek a vírusok, vagyis nem viszünk át semmit. 

Előzmény:
kingA Creative Commons License 2012-10-16 11:01:22 33118

Tök egyetértek! Én idegen macskákat se simogatok, mert akkor hazaérés után el kellene égetnem a ruhákat és a cipőt, ami akkor rajtam volt... Na jó, túlzok, de tényleg nem szoktam más macskákat buzerálni, nehogy valami FIP-pel kifing@ssam itt a Strachit!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!