|
|
|
|
 |
Lolamoon
2012-10-16 16:19:32
|
33126
|
A párom nevezi gróf úrnak, mert szinte mindig úgy viselkedik, mint egy elkényeztetett arisztokrata, aki teljes tudatában van felsőbbrendűségének. Főleg, mikor arréb kellene mennie valahonnan. Néz rád nagy szemekkel és ez tükröződik benne:
- Nekem szóltál? Biztos, hogy hozzám beszélsz? Még megfontolom a dolgot. Na jó, arrébb megyek, de elötte jól kinyújtóztatom a tagjaimat.
És ezek után nagy kegyesen hajlandó megmozdulni! :D
Amúgy Ramszesz a neve, bár soha az életben nem szólítottuk így. Én Cucusnak becézem és erre is hallgat. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-16 13:27:03
|
33123
|
szép cica!:) az a neve, hogy gróf úr?:)) |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2012-10-16 12:06:27
|
33120
|
Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így, minden előzmény nélkül, de sikerült ma két egész jó képet csinálnom a a gróf úrról, amint a fotelben élvezi a napsütést:


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|