Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-16 13:27:03 33123

szép cica!:) az a neve, hogy gróf úr?:))

A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2012-10-16 12:06:27 33120

Sziasztok!

 

Bocsánat, hogy csak így, minden előzmény nélkül, de sikerült ma két egész jó képet csinálnom a a gróf úrról, amint a fotelben élvezi a napsütést:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!