|
|
|
|
 |
kingA
2012-10-16 11:01:46
|
33119
|
Ez a félős babakorában? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-15 20:40:30
|
33117
|
csak amikor az ember lánya meglát egy ilyet, nehezen gondolja végig a dolgokat reálisan, az én fejemben csak sikítozott egy hang, hogy jaaajdeéééédiiiii :)

|
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2012-10-15 19:52:23
|
33116
|
Nekem furcsa az, hogy egy tenyésztő úgy panzióztat, hogy a saját macskákkal együtt tartja a panziósokat. Számomra az a megszokott, hogy a tenyésztők gondosan megválasztják, hogy milyen más tenyészetekből fogadnak macskákat, akár csak fedeztetésre vagy pedig új tenyészállatnak. Kívülről jött macska mindig potenciális vírushordozó.
Én soha nem hoznék haza a macskáimhoz nem ellenőrzött körülmények közül származó macskát. Elég csak a FIP-re és a FIV-re gondolni, amik ellen nincs oltás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|