Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-22 10:07:06 7370

"Rezeg a sín, a macska a környékéről is menekül"

 

Jó egy órát voltunk vele ott, ahol rátaláltunk, az alatt jött is egy vonat. Valóban így volt - hálistennek. :)

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-10-15 19:16:51 7368

A vasúttól nem kell félni. Rezeg a sín, a macska a környékéről is menekül :-).

 

Egy aranyos ontopik gyerekrajz :-).

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-15 09:43:00 7367

Na ja, kockázatok és mellékhatások nélkül sehol nem megy. Szemesen egyszer légpuskagolyót szedett ki a nyakából a sógor (talán még emlékeznek rá itt néhányan), és cica-ellenségei is voltak, időnként zengett a környék az esti-éjszakai harcoktól, még sebesüléseket is szerzett.


Itt az új bázisán egy további kockázati tényező is van: sokkal közelebb van a vasút, mint Szemesen. (Lehet benne némi ezotéria, hogy éppen a vasút mellett találtuk meg. :)) A vasúton túl erdősáv is van és már a viszontlátásnál is láttuk, hogy oda is járkál. Csak remélni tudom, hogy a magához való esze a sínek környékén is megvan. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!