|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-10-22 10:07:06
|
7370
|
"Rezeg a sín, a macska a környékéről is menekül"
Jó egy órát voltunk vele ott, ahol rátaláltunk, az alatt jött is egy vonat. Valóban így volt - hálistennek. :) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-10-15 19:16:51
|
7368
|
A vasúttól nem kell félni. Rezeg a sín, a macska a környékéről is menekül :-).
Egy aranyos ontopik gyerekrajz :-).

|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-15 09:43:00
|
7367
|
Na ja, kockázatok és mellékhatások nélkül sehol nem megy. Szemesen egyszer légpuskagolyót szedett ki a nyakából a sógor (talán még emlékeznek rá itt néhányan), és cica-ellenségei is voltak, időnként zengett a környék az esti-éjszakai harcoktól, még sebesüléseket is szerzett.
Itt az új bázisán egy további kockázati tényező is van: sokkal közelebb van a vasút, mint Szemesen. (Lehet benne némi ezotéria, hogy éppen a vasút mellett találtuk meg. :)) A vasúton túl erdősáv is van és már a viszontlátásnál is láttuk, hogy oda is járkál. Csak remélni tudom, hogy a magához való esze a sínek környékén is megvan. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|