Keresés

Részletes keresés

emu82 Creative Commons License 2012-10-15 15:16:25 1594

itt a kép:)

A hozzászólás:
emu82 Creative Commons License 2012-10-15 15:15:31 1593

Sziasztok!

 

Lenne ez a szépállapotú cserépkályhám, csütörtökön szeretném elszállítatni. Nemtudom mit ér..

 

Üdv.: Dávid

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!