Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2012-10-14 09:15:03 7366

Ez a "más házak" veszélyes is lehet, nálunk volt egy figura, aki mérgezte a környék kutyáit-macskáit.

 

Bizonyítani nem lehetett (csak sejteni, az ő beköltözése után kezdődött a folyamat), de abbamaradt, amikor kolbásszal megszórtam a környéküket. (Kutyái vannak.)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-14 09:07:09 7365

"...jó sora lett Sanónak."

 

Ráadásul megnyugtató a visszajelzés is, jól beilleszkedett az új helyén és más házaknál is "haverkodik", magyarul adja a régi formáját.

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-10-13 20:30:55 7364

Rég jártam már itt én is, örülök, hogy jó sora lett Sanónak.

 

Ha már fekete cicc, friss maiak a mi Bagiránkról:

Cirmi is köszöni, jól van:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!