|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2012-10-14 09:15:03
|
7366
|
Ez a "más házak" veszélyes is lehet, nálunk volt egy figura, aki mérgezte a környék kutyáit-macskáit.
Bizonyítani nem lehetett (csak sejteni, az ő beköltözése után kezdődött a folyamat), de abbamaradt, amikor kolbásszal megszórtam a környéküket. (Kutyái vannak.) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-10-14 09:07:09
|
7365
|
"...jó sora lett Sanónak."
Ráadásul megnyugtató a visszajelzés is, jól beilleszkedett az új helyén és más házaknál is "haverkodik", magyarul adja a régi formáját. |
|
Előzmény:
 |
_nyunyuka
2012-10-13 20:30:55
|
7364
|
Rég jártam már itt én is, örülök, hogy jó sora lett Sanónak.
Ha már fekete cicc, friss maiak a mi Bagiránkról:
 
Cirmi is köszöni, jól van:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|