Sziasztok!
A bőség zavara miatt kérem a tanácsotokat. :)
Teljesen kezdő-szintű tudással és DSLR kamerával (egy alap és egy teleobival) rendelkezve olyan budapesti (esetleg szentendrei) tanfolyamot/tanárt keresek, ahol semmi szuperkülönlegeset, extrát és hiper-szuper tanárokat nem kínálnak, "csak" megtanítanak az alapokra - de azt rendesen, bő magyarázatokkal és példákkal ellátva.
Van 2 gyorsan mozgó kistestű kutyám, róluk szeretnék jó képeket készíteni, leginkább mozgás közben, kültérben, bármilyen évszakban. Ezen kívül szeretem a tájképeket is, de kb ennyi az érdeklődési köröm.
Olyan tanfolyamot/tanárt keresek, ahol valami alapszintű képszerkesztési dolgot is tanítanak. (Tényleg alapszintű: hogyan korrigáljuk, ha alul-, vagy túlexponált a kép, vagy hogy tudok kivágni dolgokat a képről, stb.)
Ha van ötletetek, szívesen fogadom, akár ide, akár az a n n a c h i l i kukac g m a i l pontcom címre (space-ek nélkül írva, persze).
Itt az egyik ördög egy "majdnem jó" képen:

Előre is köszönöm!
Anna |