Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-13 14:48:26 2394

börzén keresne annyit, hogy kedvére galambozhatna...

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-10-13 08:13:45 2393

 "mekkora király lennék. :-)"

Meglehetősen  kicsike, mivel nagy valószínűséggel a nagyonsokadik lennél,,,,:-(

Előzmény:
Bobo772 Creative Commons License 2012-10-12 20:34:41 2392

Wáó ha akranék egy tuti belga galambot csak kellene egy gyürü hozzá :-)))és máris lenne egy mekkora király lennék. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!