Keresés

Részletes keresés

lacko1977 Creative Commons License 2012-10-15 07:22:55 1591

Szia,

 

nem lett. Időszakos volt a kályha átépítése akkoriban.

Lebontooák, majd újra rakták annyi különbséggel, hogy bekerült a vizestartály.

Minden cserépelem, ajtó, stb. vissza lett építve, csere nem történt sehol, a nyílászárók is a régiek.

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-10-12 20:53:15 1590

Nyílászárók ki lettek akkor cserélve?

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-10-12 20:52:09 1589

Amikor belekerült ez a valami, az ajtó nem lett kicserélve véletlenül nagyobbra?

Előzmény:
lacko1977 Creative Commons License 2012-10-11 07:38:04 1588

Sziasztok,

 

lenne egy témám, amivel nem jutok egyről a kettőre.

Apósomék évek óta fűtenek cserépkályhával, melyet szakember épített,

és sosem volt semmi probléma vele.

Tavaly ősszel át lett alakítva, bekerült egy vizes tartály,

ami össze van kötve a szobai radiátorokkal.

A tavalyi fűtési szezon úgy telt, hogy minden egyes begyújtásnál ki kellett szellőztetni a lakást,

mert valamiért a füst visszajött a cserépkályha ajtaján.

Amikor már elég meleg lett a kályha a probléma megszűnt,

ajtónyitásnál a kémény szépen kivitte a füstöt.

Most idén kezdődik minden előröl, több szakember volt kint megnézte a kéményt,

a kályhát, stb. de semmi problémát nem talált senki.

Valakinek van esetleg ötlete, mitől lehet ez a probléma?

 

L.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!