|
|
|
|
 |
gr82wök6ószfater
2012-10-13 08:13:45
|
2393
|
"mekkora király lennék. :-)"
Meglehetősen kicsike, mivel nagy valószínűséggel a nagyonsokadik lennél,,,,:-( |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-10-12 20:34:41
|
2392
|
Wáó ha akranék egy tuti belga galambot csak kellene egy gyürü hozzá :-)))és máris lenne egy mekkora király lennék. :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-10-12 20:23:43
|
2391
|
Gyűrűgyűjtők közűl egy. Sokan vannak és bármilyen gyűrűt meg lehet tőlük szerezni.Pl: 10-20db belga-holland stb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|