Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-10-12 20:34:41 2392

Wáó ha akranék egy tuti belga galambot csak kellene egy gyürü hozzá :-)))és máris lenne egy mekkora király lennék. :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-12 20:23:43 2391

Gyűrűgyűjtők közűl egy. Sokan vannak és bármilyen gyűrűt meg lehet tőlük szerezni.Pl: 10-20db belga-holland stb...

Előzmény:
Bobo772 Creative Commons License 2012-10-12 19:19:56 2390

Ez kiez ez ki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!