Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-10-14 17:55:01 2395

Köszi kihagynám, valszeg ott is én lennék az ügyeletes szar:D

Van Én nekem saját zárt csopim, de azért köszi^^

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-12 09:26:45 2388

A fészen zárt csoportban megdumájuk a dolgokat. Lapozz vissza és megleled!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-10-11 20:57:26 2386

Elnézést hogy véleményt nyilvánítottam. Egyébként nem gazdagéknál jártam dúclátogatáson...képzeld el én sem vagyok milliomos, sőt munkanélküli vagyok mégis sikerült egy normális körülményt teremteni a madaraimnak.

 

Sok kicsi sokra megy. Róma sem egy nap alatt épült fel.

A negatív kritikát is ugyan úgy kell fogadni mint a pozitívat.

 

De én a hozzászólásaidból csak azt tudtam leolvasni hogy szenvedsz, kínlódsz velük. Ezért javasoltam én is azt hogy a régi galambházadhoz hasonlót kellene építeni mert helyed az lenne!!!!!

 

Sajnálom hogy nem vetted jó néven de én egy szókimondó ember vagyok...

És nem kell távozz a topicból, majd én megteszem.

 

Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!